תוכנת הגבאי - שאלות ותשובות נפוצות

כן , ניתן להשתמש בתפריט ארועיים אישיים, המציג את הארועים של החבר לשנה הנבחרת, ובעזרת שימוש בכפתור הוסף במסך זה להוסיף "ארוע מיוחד" והוא יופיע תחת הסיבה "ארוע מיוחד" בכל הדוחות שהוזכרו בשאלה הקודמת.

ישנם לפחות 3 דוחות שבאמצעותם תוכל לקבל את מבוקשך:
א. דוח ארועים בצע סינון על תחום השבוע המבוקש(ע"י בחירת הפרשה וסוג הארועים המבוקשים)
ב. דוח ארועים שנתי
ג .דוח מומלצים לעליה לתורה בו יתקבלו כל החברים להם יש יום זיכרון בשבוע זה.

תוכנת הגבאי מאפשרת מעקב אחר כל הפעילות הכספית של בית הכנסת ככלל ושל חברי הקהילה בפרט:
גש לתפריט החברים במסך הראשי של "תוכנת הגבאי" ובחר באייקון ה"מאזניים" כאן 
ייחשפו בפניך 4 אפשרויות : זיכוי,חיוב,זיכוי וחיוב יחד ונדבה, מסך עזרה במקום ייתן הרחבה נוספת בנושא

"תוכנת הגבאי" תמשיך לזכור כי ההתחייבות הראשונית היא של 100 שקלים, אבל יחד עם זאת כשתבקש את היתרה של החבר תקבל את התוצאה "יתרת חוב 80 שקלים"

כן , ניתן להשתמש בכלי הסינון המסומן כמשפך במסך הראשי לצורך פילוח החברים ואז לסמן באמצעות העכבר את כל התוצאות או חלקם ,ולהשתמש באייקון (צלמית) המעטפה לשליחת הדוא"ל.

כן , יש לבחור בתפריט "כלים" של תוכנת הגבאי ,לגשת לתפריט "הגדרת רשימת תפוצה" בו ניתן להוסיף הגדרות של רשימת תפוצה , לדוגמא: "ועדת תרבות" , "ועדת בניה".... אח"כ ניתן לשייך חברים לרשימות בהם הם חברים, שימוש בכלי הסינון יאפשר להציג רק חברים השייכים לרשימה אחת או יותר , לבחור אותם ובעזרת האייקון של ה"מעטפה" לשלוח אליהם דוא"ל.

ראשונים יומלצו החברים להם יש ארוע באותו השבוע (יום זכרון, יום נישואין , פרשת בר מצוה) ובהמשך תתקבל רשימה של מומלצים לפי תור בהתאם להגדרת הגבאי .

התפריט ארועים אישיים מפורטים הארועים (ימי זכרון/פרשת בר מצוה/יום נישואין) של החבר לפי תאריך עברי ולועזי ובעזרת כפתור "הוסף ארוע" ניתן להוסיף ארועים חריגים נוספים שיקבלו תזכורת לפני השבת הרלוונטית .

עליך לקלוט את התשלום כהכנסה ממקור חיצוני ולתעד את שם המקור, במקרה זה שם האורח, לבחור בהפקת קבלות את האופציה "קבלות לאחרים" ומהמסך המתקבל לבחור את אותה פעולת התשלום לצורך הפקת הקבלה.

יחד עם התוכנה מסופקת תוכנית שרות הניתנת להפעלה מספריית הגבאי,הפעלתה מבצעת גיבוי לקובץ הנתונים בהתאם לתאריך והשעה בה היא הופעלה.

תוכנת הגבאי, יהלום מערכות מידע, ת.ד 826 אשקלון 7859507 ,  טלפון  0546626298